Курсанти з Кропивницького безкоштовно поїдуть на авіакосмічний салон у Францію

Курсанти Льотної академії з Кропивницького нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже (Франція)

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ЛА НАУ.

За результатами всеукраїнського студентського конкурсу "Авіатор 2019" 11 курсантів Льотної академії НАУ увійшли до сотні переможців, які нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже до Франції.

Кропивницькі студенти, які поїдуть на авіакосмічний салон - Анатолій Шульгін, Дмитро Верещагін, Тимур Панченко, Тарас Зозуля, Дарина Грачова, Роман Степаненко, Станіслав Брон, Юрій Гаврилюк, Олексій Дібрівний, Аліна Зеркалій, Євгенія Новікова.

У нинішньому навчальному році в конкурсі "Авіатор" взяли участь 8500 студентів з 50 технічних і авіаційних вузів країни. Вони пройшли чотири відбіркових етапи: тестування з історії та теорії галузі, технічної англійської, точних наук, а також захистили бізнес-кейси перед експертами в фіналі проекту.

Цього разу проекти стосувалися використання технологій доповненої реальності, боротьби з аерофобією, скорочення витрат чартерних рейсів, створення онлайн-платформ, боротьби із забрудненням, управління повітряним рухом, розробок дронів з різними завданнями і функціями, впровадженням прогресивної системи надання медичної допомоги на борту літака і пр.

Поїздка студентів до Франції відбудеться в червні. На авіафорумі вони побачать новинки і кращі досягнення світової авіакосмічної галузі, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи.

Нагадаємо, що у Кропивницькому вчиться грі на цимбалах студент-медик із Нігерії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький