Кузьменко обіцяє на Кропивниччині телемедицину

Голова ОДА Сергій Кузьменко розповідав про створення єдиного медичного простору

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

Під час апаратної наради, присвяченої соціально-економічному розвитку області нинішнього року у понеділок, 14 січня, голова ОДА Сергій Кузьменко зазначив, що продовжуватиметься робота в галузі охорони здоров'я області.

"Налагодження телемедицини, розвиток служби екстренної медичної допомоги та створення єдиної диспетчерської служби – це логічний проект, що передбачає систематизацію послуг в охороні здоров'я і можливість усіх людей, де в вони не проживали, отримати медичну допомогу найвищої якості", - зауважив керівник області.

Він повідомив, що вже у лютому-березні буде завершено проект з будівництва 18 сільських амбулаторій. Окрім них, в систему сільської медицини буде включено 111 амбулаторій, що функціонують, та таку ж кількість сільських пунктів здоров'я.

"Ми повинні зробити єдиний простір для лікаря, який працює як в сільській амбулаторії, так в медзакладі обласного рівня. Єдиний медичний простір дасть змогу швидко знаходити і приймати рішення, що рятуватимуть життя. Для цього нам потрібно організувати роботу служби швидкої допомоги. Маємо створити Єдиний координаційний центр, що даватиме можливість щохвилини відслідковувати рух "швидких" по всій області і направляти до хворого найближчу бригаду медиків", - повідомив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації заявляє, що цей масштабний проект буде реалізовано у нинішньому році. "Після консультацій з депутатами обласної ради, з лікарями, з фахівцями з інших областей ми обов'язково будемо ініціювати впровадження цього знакового проекту в області. Ми знайдемо можливість підтримати цю ініціативу з обласного бюджету. Думаю, що й державний бюджет долучиться до його фінансування", - зазначив Кузьменко.

Нагадаємо, що у двох районах Кропивниччини завершують будувати амбулаторії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький