Кузьменко похвалився про те, що йому вдалося зробити за 1730 днів каденції на Кропивниччині

Екс-голова облдержадміністрації провів підсумкову прес-конференцію та згадав про зроблене

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

"За 1730 днів моєї роботи на посаді голови облдержадміністрації в охорону здоров'я області було інвестовано майже 1 мільярд гривень. Приблизно такий же показник інвестицій в освіту. В інфраструктуру, будівництво доріг інвестували 3 мільярди гривень", - повідомив екс-голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко журналістам області під час прес-конференції.

Кузьменко перебував на посаді керівника ОДА з 16 вересня 2014 року до 12 червня 2019 року. За цей час, за його словами, вдалося реалізувати наступні проекти. "Ми оновили нашу дитячу обласну лікарню, побудувавши справжнє дитяче містечко. Головне, що там є новітнє обладнання, за допомогою якого лікують дітей", - підкреслив екс-голова облдержадміністрації.

У галузі освіти було створено освітні округи з опорними школами, придбано 65 нових автобусів для підвезення учнів та сучасне обладнання. У підсумку, як показують рейтинги за результатами ЗНО, в області покращився рівень надання освітніх послуг, діти отримують кращі знання і вступають до вишів.

Згадав Кузьменко і про ремонт корпусів 3-го окремого полку спецпризначення. "Те, який вигляд сьогодні мають казарми, у яких умовах перебувають військові – це абсолютно новий рівень", - підкреслив екс-губернатор. За його словами, виконано також завдання щодо соціального захисту учасників АТО/ООС: понад десять тисяч захисників з Кропивниччини отримали земельні ділянки – загалом це майже 20 тисяч гектарів землі. Також в обласному госпіталі для ветеранів війни зроблено капітальний ремонт і створено хороші умови для їх лікування і реабілітації.

Нагадаємо, що губернатор Кропивниччини прокоментував подання уряду відносно своєї відставки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький