Лише 1% кропивничан розрахувався у жовтні-листопаді за тепло

Рівень розрахунків  мешканців  міста  протягом жовтня -  листопада 2018 року  є  критично низьким   і становить  –  1%

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА".

У своєму зверненні до споживачів, підприємство повідомило, що станом на 12.12. 2018 року населення міста з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП "Кіровоградтепло" 73,6 млн грн.

Якщо ситуація щодо неплатежів не буде урегульована найближчим часом, місто гарантовано матиме проблеми із теплопостачанням на початку 2019 року через відсутність номінацій на природний газ, зазначають тепловики.

"Нагадуємо споживачам підприємства – користувачам субсидій про необхідність систематичної щомісячної сплати вартості фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розміру призначеної субсидії, відповідно до п. 22 постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.1995 р. № 848 (зі змінами). Не допускайте накопичення заборгованості обов'язкового платежу - ризикуєте втратити субсидії , адже підприємством щомісячно надається інформація до органів соціального захисту щодо стану розрахунків субсидіантів в частині обов'язкового платежу", - попередили мешканців, які мають субсидії.

Споживачам, які отримали право на розстрочення платежів на послуги теплопостачання відповідно до укладених договорів реструктуризації необхідно дотримуватись платіжної дисципліни щодо обов'язкової щомісячної оплати визначених нарахувань. Юридичним відділом підприємства вже подані позови до суду щодо невиконання споживачами умов договорів реструктуризації заборгованості, повідомляє ДП "Кіровоградтепло".

Сплатити заборгованість без комісійного збору споживачі підприємства можуть безпосередньо в касі абонентного відділу з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 ( у п'ятницю до 16:00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19.

Ознайомитися із списком квартир, за якими рахується заборгованість за послуги теплопостачання, можна на сайті підприємтва.

Нагадаємо, що кропивничани обурені підняттям тарифів на тепло. Кажуть, що за поганий сервіс і так забагато сплачують.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький