Мандрівниця з Кропивницького подорожує світом на електроскутері

На інвалідному електроскутері кропивничанка Марина Шевченко, яка має проблеми з опорно-руховим апаратом, об'їздила з десяток країн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "КП".

"Дуже люблю гарні місця. Вони мене надихають. У Кропивницькому знаю кожен мальовничий куточок. Утім свого міста мені стало замало і вирішила подивитися світ", – розповідає про втілення своєї мрії Марина Шевченко і додає, у виборі країни для подорожі поєднала корисне і цікаве.

Взимку треба було оздоровлюватися, тому свій вибір зупинила на теп­лих країнах, куди з нашої холодної пори року можна поринути в літо.

Першим відвідала Єгипет. Її вразила інша культура, інші люди, незвичні краєвиди. А далі були Арабські Емірати, Шрі Ланка, Ізраїль, Туреччина, Франція, Італія і Болгарія.

Звісно, наважитися на подорож у далеку країну та ще й на інвалідному скутері жінка відважилася з острахом. Марина не повністю прикута до інвалідного візка, вдома може трохи пересуватися на милицях, але на вулиці її "ноги" – це електроскутер.

Жінка розповідає, подорожує або з чоловіком, або з маленькою донькою, інколи сама. Каже, мандрувати на скутері нескладно, коли є допомога.

Мандрівниця зазначає, в усіх країнах, де довелося побувати, вражала пристосованість інфраструктури. "Насправді це дуже приємно вражає, бо все можеш робити самостійно, без сторонньої допомоги, ні від кого не залежати. Там відчуваєш себе такою ж людиною, як і всі", – констатує співрозмовниця і скрушно нарікає, що такого ставлення хоче і в рідному місті та країні.

Нагадаємо, що відомий скелелаз розповів у Кропивницькому про підкорення Евересту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький