Мати зниклої на Кропивниччині Діани Хріненко зі сльозами просить повернути доньку (ВІДЕО)

На четвертий місяць пошуків 17-річної Діани Хріненко з села Суботці Знам'янського району у справу вирішив втрутитись уповноважений з прав дитини Микола Кулеба

На своїй сторінці у "Фейсбуці" він розмістив звернення матері Олени Хріненко та закликає допомогти з пошуками, передає Depo.Кропивницький.

"Закликаю всіх, кому відома будь-яка інформація щодо Хріненко Діани, допоможіть! Ми не маємо опускати руки, повинні зробити все можливе, щоб знайти дівчину!", - пише Кулеба.

У своєму зверненні мати Діани просить повідомляти будь-яку інформацію до поліції та просить невідомих людей повернути доньку.

Нагадаємо, що Олена Хріненко та адвокат родини Євген Кухаревський побували на зустрічі з Миколою Кулебою в Адміністрації президента.

Відео, на якому мати зниклої Діани Хріненко впізнала доньку, передали на експертизу.

Схожу на Діану дівчину бачили в районі ТРЦ "Вавілон" міста Дніпра у період з 5 по 9 листопада. Мати зниклої на Кропивниччині Діани Хріненко впізнала дівчину на відео як свою доньку.

Діану шукають більше двох місяців. 17-річна Діана Хріненко зникла вночі, 24 серпня, у селі Суботці Знам'янського району. Дівчина вийшла з дому приблизно о 21:00 у центр села на святкування Дня Незалежності та до теперішнього часу не повернулася. Після цього її ніхто не бачив. Вона була одягнена в білі брюки, білу блузку та червоний кардиган.

До пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький