Мати зниклої на Кропивниччині Діани Хріненко впевнена, що донька жива

Мати зниклої дівчинки Олена Хріненко звернулася до жителів області з проханням про допомогу у пошуках

Про це йдеться в матеріалі "УЦ", передає Depo.Кропивницький.

На сьогодні коло пошуків значно розширилося, вони проводяться не тільки на території Знам'янського, а й Олександрійського, Олександрівського та Світловодського районів.

Пані Олена переконана, що її донька - жива. "Пошуки силами правоохоронців і інших військових дуже активні. Людей задіяно більше, ніж в інших подібних випадках. Звичайно, всю Україну не можна охопити, але ми проходимо територію навколо села і вдруге, бо статистика свдчить, що злочинці не везуть десь далеко, тому могли переховати на вже перевірену територію.

Я хочу звернутися до мисливців, оскільки розпочався сезон полювання, щоб вони придивлялися до своїх собак, бо ті мають звичку розривати землю та качатися, якщо знаходять рештки тварин і відчувають трупний запах. Хочу звернутися і до грибників, щоб звертали увагу на якісь свіжі або незвичні порушення трав'яного покриву. Все може бути.

Хочу звернутися і просто до власників собак, які вигулюють улюбленців навколо населених пунктів, – звертайте увагу на поведінку своїх тварин, бо в собак схожі звички. Я не розчарувалася і впевнена, що вона жива.

Дійсно, затрачено дуже багато сил, перевіряється дуже багато інформації. Відсутність результату може свідчити, що надія залишається", - каже жінка та додає, що вдячна всім, хто приймав і приймає участь у пошуках дитини.

Нагадаємо, що вихідними зведений загін з різних підрозділів поліції області обійшов тисячу гектарів у пошуках дівчини. Зараз слідчі опрацьовують шість версій щодо зникнення дівчини.

Довідка: У селі Суботці Знам'янського району зникла 17-річна Діана Хріненко вночі, 24 серпня. Дівчина вийшла з дому приблизно о 21:00 у центр села на святкування Дня Незалежності та до теперішнього часу не повернулася. Після цього її ніхто не бачив. Вона була одягнена в білі брюки, білу блузку та червоний кардиган. До пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #розшук