Маємо 300 доларів на місяць: Кузьменко розповів Послу Кореї про зарплатню на Кропивниччині

В ОДА відбулася зустріч перших осіб області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Паном Лі Янг-Гу, під час якої йому розповіли про статистичну версію середніх зарплат в регіоні та поділилися сподіваннями на співпрацю

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Пан Посол разом з іншими працівниками Посольства прибув до Кропивницького, щоб відвідати Міжнародну агропромислову виставку "AGROEXPO-2018" (він взяв участь в її відкритті) та провести ряд важливих зустрічей.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко поінформував Пана Лі Янг-Гу про економічні здобутки, які має наш регіон за останні роки, про серйозні поштовхи в різних секторах економіки, зокрема в сільському господарстві, в розвитку альтернативної та сонячної енергетики.

Водночас Кузьменко розповів Послу, що середня зарплата в області складає 300 і навіть 400 доларів США, і "влада не може поки що бути задоволена такою середньою заробітною платою громадян". " Ми лишаємось регіоном, який життєво потребує інвестицій. Нам потрібні нові робочі місця, нові ідеї, нові поштовхи для економіки. Нам потрібне посилення економіки, її зростання для того, щоб вона була конкурентоспроможною", - наголосив Сергій Кузьменко та сказав, що місцева влада відкрита для інвесторів.

Нагадаємо, що в обласному центрі в Льотній академії НАУ відбулось відкриття представництва корейської компанії з виробництва дронів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook