Майже 20 гуртожитків на Кропивниччині хочуть передати у власність територіальних громад

Ці гуртожитки розташовані в обласному центрі, у містах Олександрії, Знам'янці, Світловодську, а також у низці районів області. У них проживає понад 1200 осіб

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів засідання обласної комісії з розв'язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло.

На початку наради Сергій Коваленко повідомив, що Уряд схвалив концепцію Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків державної власності у власність місцевих територіальних громад на 2019-2021 роки. Зазначена концепція є основним кроком до розробки і прийняття відповідної програми, яка у подальшому дозволить мешканцям гуртожитків врешті приватизувати свої помешкання.

На сьогодні основним завданням є формування переліку гуртожитків державної власності та гуртожитків господарських товариств і інших організацій, які буде передано у власність місцевих громад. Такі переліки з конкретними термінами передачі найближчим часом мають бути затверджені депутатами місцевих рад і направлені до облдержадміністрації для подальшої передачі Мінрегіону і включення до загального переліку державної програми.

За інформацією директора департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольги Довжук, на сьогодні в області налічується 21 гуртожиток державної та приватної власності підприємств і організацій, з яких 18 підпадають під дію відповідного закону і можуть бути передані у комунальну власність. Ці гуртожитки розташовані в обласному центрі, у містах Олександрії, Знам'янці, Світловодську, а також у низці районів області. У них проживає понад 1200 осіб.

Нагадаємо, що водне господарство селища Нового передадуть на баланс водогону "Дніпро-Кіровоград".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький