Майже 6 тисяч виборців з Кропивниччини змінили місце голосування

5 943 виборців з Кропивницького та області скористалися правом тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, обравши виборчі дільниці не за місцем реєстрації

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

З цього числа 2302 особи – це жителі Кропивниччини, які змінили місце голосування на іншу дільницю в межах свого регіону, повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Костянтин Яцук. "Я можу сказати, що судових позовів до нас немає. Активність виборців порівняно з президентськими виборами була меншою. Більша була активність Нацполіції і представників державної служби надзвичайних ситуацій, які чергують на дільницях", – зазначив Яцук.

В обласному центрі 1 000 осіб змінили місце реєстрації. Відповідно, 401 особа у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Подільського району та 599 у відділі ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фортечного району. Про це повідомили головні спеціалісти відділів ведення Державного реєстру. "Змінити місце голосування можна було до 15 липня, а подати заяву до суду – до 18 липня включно. Перевірити внесення в список виборців можна в "Особистому кабінеті виборця" на сайті ДРВ", – зазначила координаторка спостереження ОПОРИ за виборами Зоя Лебідь.

Нагадаємо, на Кропивниччині передали до суду справу про "підміну" виборця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook