Медикам у лікарнях Кропивницького не вистачило три млн грн на аванс - профспілка (ВІДЕО)

Область отримала додаткову субвенцію з держбюджету у 52 млн грн  

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.

52 мільйони з державного бюджету отримала область, аби до кінця року виплатити зарплати медикам, та забезпечити фінансування медичних програм. Про це повідомив начальник обласного Департаменту охорони здоров'я Олег Рибальченко.

"Міністерство охорони здоров'я перерозподілило дві додаткові медичні субвенції, які мають до кінця року повністю забезпечити фінансування галузі. Це в першу чергу стосується хворих на гемодіаліз, потреби територій в рамках реінбурсації (повна або часткова оплата лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету – Ред.) препаратів на інсуліни, відшкодування вартості лікування внутрішньо переселеним громадянам, які лікуються на території області. Загалом сума складає 52 мільйони. В рамках цієї суми буде вирівняна відповідно до розрахунків місцевих бюджетів та сума, якої не вистачало саме на заробітну плату", - зазначив Рибальченко.

Заступник голови обласної профспілки працівників охорони здоров'я Вікторія Однобочко повідомила, що заборгованості з виплати заробітної плати в області немає. Але у Кропивницькому медикам не вистачило на аванс три млн грн, щоб заплатити по лікарням. Авансові гроші виплатили галузі первинної допомоги та поліклінічним відділенням.

Нагадаємо, що у Кропивницькому через мізерні зарплати не вистачає лікарів та медсестер.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький