UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Медуніверситет у Кропивницькому провів церемонію посвяти у студенти

Церемонія посвяти у студенти відбулася на другому медичному факультеті Донецького медуніверситету, що базується у Кропивницькому 

Медуніверситет у Кропивницькому провів ц…

Як повідомляє Depo.Кропивницький, Донецький національний медичний університет прийняв до своїх лав студентів на базі освітнього рівня молодший спеціаліст та на базі повної загальної середньої освіти.

У стінах ДНМУ у Кропивницькому це вже четверта церемонія посвяти у студенти. Цього року 85% першокурсників 2016 року успішно склали КРОК. Частина з 46 студентів навчатиметься на другому курсі, частина - вступила на перший курс. Це майбутні спеціалісти галузі медицини, стоматології та педіатрії.

Декан другого медичного факультету Петро Сидоренко, вітаючи студентів, відзначив, що їм довелося багато пережити через зміни в умовах вступу - введення математики для обов'язкового складання абітурієнтами медичних ВНЗ. Це і є однією з причин зменшення набору до медичних університетів. 

Петро Сидоренко відзначив, що університет сьогодні має наукову та клінічну базу — це вісім затверджених клінічних баз та на четвертому курсі відкривається ще вісім. Очікується підписання наказу стосовно цього новим міністром охорони здоров'я.

Під час церемонії студенти першого курсу зачитали обіцянку студента медичного вишу та вперше одягли білі халати. 

Нагадаємо, що педуніверситет у Кропивницькому назвав найбільш популярні спеціальності-2019.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"