Мер Кропивницького Райкович купив нову фірму за мільйон гривень

Підприємство, якому місяць з заснування,  займатиметься надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Без купюр".

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович прозвітував про придбання 100% статутного капіталу ТОВ "Торговий дім "АР".

Відповідну інформацію, у вигляді повідомлень про суттєві зміни в майновому стані, посадовець опублікував на Єдиному державному реєстрі декларацій у вівторок, 13 листопада.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Райкович викупив по 50% власності фірми у місцевих підприємців Олександра Юрченка та Сергія Чередника, виклавши по 500 тисяч гривень кожному. Останній є братом Костянтина Чередника, власника відомого у місті виробника морозива "Ласка", екс-члена кропивницького виконкому та екс-депутата обласної ради.

За інформацією з Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ "Торговий дім "АР" засновано лише місяць тому – 16 жовтня цього року. Основним видом діяльності фірми визначено надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Керівником підприємства призначено Олену Гавриш, яка уже керує іншими фірмами міського голови – ПП "Аркадор", ТОВ "ФК "Ятрань" і ТОВ "АР Ессет".

Нагадаємо, що мер Кропивницького розповів чому позбувся "земельного" зама.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький