Мер Кропивницького розповів чому позбувся "земельного" зама

Райкович каже, що його заступник займався фальсифікацією важливих земельних документів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "УЦ".

Підробка документів на землю, скарги на вибірковий підхід у вирішенні земельних же питань, відсутність планів і програм в підвідомчій сфері - такі причини рішення про звільнення одного зі своїх заступників назвав міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Олександр Грабенко у мерії курирував земельні питання.

Серед причин звільнення - порушення законодавства при укладанні договорів на продовження оренди земельних ділянок та невмотивовані відмови в оренді.

"Контролюючими органами міської ради було встановлено цілий ряд серйозних порушень, пов'язаних з перевищенням службових повноважень, приховуванням окремих моментів при вирішенні земельних питань, питань, пов'язаних з оформленням документації. У тому числі фальсифікація важливих земельних документів в інтересах комерційних структур. Були скарги з боку окремих осіб - що питання, в тому числі земельні, вирішуються невчасно або вибірково", - перераховує міський голова.

Зі слів Райковича були провалені ряд системних програм в зоні відповідальності Грабенко, впровадження яких, відповідно до встановлених термінів, вже мало відбутися, а самі програми - працювати.

"Це і програма виділення меж міста в натурі - це дуже серйозно, це основа містобудування. Це межі всередині міста, теж не вирішені ці питання. План будівництва та розвитку закладів комунально-побутових і торгових в місті - теж повноваження Грабенко. Цього плану немає. Тому за системні недоліки, перевищення службових повноважень, покладаючись на результати службової перевірки, яка була проведена, запропоновано таке рішення", - підсумував Райковіч.

Шостого листопада колишній заступник міського голови Грабенко повинен був вийти на роботу. Але не вийшов. Зібрані в міськраді матеріали будуть передані в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що міська рада вирішила в ході засідання сесії 6 листопада, з формулюванням "за порушення присяги чиновника місцевого самоврядування" та за перевищення влади звільнити Олександра Грабенка з займаної посди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook