Мер Кропивницького розкритикував "забронзовілих" директорів шкіл через ЗНО

Під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович звернув увагу представників освітнього блоку на те, що в місті треба піднімати рівень знань школярів та звинуватив деяких директорів у відставанні від сучасних вимог

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Цього року місто отримало 70 медалістів – це менше, ніж торік. Загалом, щороку кількість медалістів в місті знижується, тому очільник міста дав завдання управлінню освіти під час серпневої конференції вчителів провести не концерт, а фахову розмову з педагогами. "Мене непокоїть підсумкова статистика: одна випускниця має 200 балів по ЗНО. Все! – зауважив міський голова - А що інші наші провідні заклади? Основний масив медалістів у трьох школах. А шкіл більше 30! Ларисо Давидівно, вам є про що проговорити з директорами шкіл, з провідними педагогами на серпневій конференції. Не концерт, а серйозна розмова, фахова. Результати ЗНО - це маркер професійної роботи всіх педагогів".

Також Андрій Райкович сказав, що "в окремих школах дуже засиділись керівники і забронзовіли, тому не відчувають викликів часу".

Нагадаємо, в обласному центрі привітали кращих випускників 2019 року.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький