Молодіжка "Зірки" поступилася "Олександрії"

В матчі 11-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу олександрійці на стадіоні "Олімп" приймали кропивницьку "Зірку"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ФК "Олександрія".

Олександрієць Михайло Козак скориставшись помилкою голкіпера, вивів свою команду вперед вже на 24 секунді поєдинку. За кілька хвилин, гості мали можливість зрівняти рахунок, але удар Сергія Кутулупенка пройшовся поряд зі стійкою.

Починаючи з середини першого тайму і до фінального свистка господарі, осівши на половині поля гостей, повністю контролювали хід поєдинку, створивши зо два десятка небезпечних моментів біля воріт "Зірки". Найбільшу загрозу володінням Медведєва несли Євген Протасов, Сергій Райлян та Вадим Гранчар.

Після удару Івана Тищенка, м'яч зрикошетив до Вадима Гранчара, який ударом у незахищені ворота, встановив остаточний рахунок матчу – 2:0.

Нагадаємо, що сьогодні о 17:00 відбудеться матч "Олександрія" - "Зірка".

Читaйте тa коментуйте нaші новини у "Фейсбуці" тa "Tвіттері"