На будівельні роботи з реконструкції арки в Кропивницькому потрібно додатково 12 млн грн, - міськрада

У міськраді розповіли, що під час реконструкції арки по вулиці Ельворті у Кропивницькому виникли непередбачені проектом роботи

На будівельні роботи з реконструкції арк…

 

 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради Кропивницького.

Триває реконструкція проїжджої частини вулиці Ельворті з облаштуванням другої арки у залізничному насипі у Кропивницькому. Будівельники портали конструкції з обох боків вже обклали декоративним каменем, простір між старою та новою арками заклали бутом та залили бетоном, аби укріпити та не допустити зсуву землі, продовжують готувати територію з боку підприємства "Гідросила" під зведення підпорної стінки, розповів керівник підрядної організації Анатолій Белявський. Зараз увага спеціалістів зосереджена на підготовці основи під облаштування дорожнього покриття.

Разом з тим, звернув увагу Анатолій Белявський, під час будівництва виникла необхідність у виконанні незапланованих робіт, які не були передбачені проектом.

"Коли зняли грунт для будівництва каналізаційного колектора, виявилось, що під ним знаходиться міцний фундамент, збудований десятки років тому, - підкреслив директор підприємства. – Цього не могли передбачити проектанти. Аби його демонтувати, довелось задіяти важку техніку, а це додаткові витрати, які не були включені до кошторису робіт. Стан насипу з боку заводу "Гідросила" теж вимагає будівництва ще однієї підпорної стіни – це вже питання безпеки руху".

Для забезпечення необхідного темпу виконання робіт на об’єкті, необхідно відкоригувати фінансування проекту та передбачити додаткових 12 мільйонів гривень на його завершення. І зробити це може міська рада. Для цього депутати мають зібратися на засідання сесії, та підтримати підготовлений проект рішення, зазначили в міськраді.

Нагадаємо, що Райкович доручив прискорити темпи будівництва кропивницької арки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook