На час фестивалю "Кропивницький-2019" комунальний транспорт їздитиме до опівночі

Комунальний громадський транспорт працюватиме довше, щоб всі глядачі могли дістатися додому після концертів та вистав 11-14 липня

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" міської ради.

У зв’язку з проведенням з 11 по 14 липня Національного мистецького фестивалю "Кропивницький - 2019", та враховуючи те, що заплановані заходи закінчуватимуться близько 23:00 управління розвитку транспорту та зв’язку Міської ради міста Кропивницького повідомляє про подовження роботи комунального громадського транспорту у зазначені дні до 24:00.

11 липня 2019 року з 19:00 до 19:30 на час руху театралізованої карнавальної ходи відбудеться часткове обмеження руху на вулиці Дворцовій на відрізку від вулиці Великої Перспективної до музично-драматичного театру імені Кропивницького.

Крім того, з 11 по 14 липня з 20:00 до 23:30 буде здійснено повне перекриття руху на вулиці Великій Перспективній на відрізку від вулиці Тараса Карпи до вулиці Шевченка.

Зазначається, що на час повного перекриття руху по вулиці Великій Перспективній громадський автомобільний транспорт курсуватиме прилеглими вулицями, а електротранспорт здійснюватиме перевезення через мікрорайон Ковалівка (проспектом Винниченка, вул. Вокзальною, пров. Училищним, вул. Євгена Чикаленка, вул. Євгена Маланюка).

Нагадаємо, що Національний мистецький фестиваль "Кропивницький" оприлюднив програму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький