ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На гірничодобувних підприємствах Кропивниччини травматизм збільшився майже в два рази

Одне травмування на "Велті" у Новомиргородському районі закінчилось смертю  

Depo.
10 серпня 2018 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу управління Держпраці в області.

На гірничодобувних підприємствах зафіксовано 12 випадків загального травматизму проти семи за аналогічний період 2017 року. Допущено травмування зі смертельним наслідком, тоді як торік обійшлося без смертельних травм.

Так, на ТОВ ВКФ "Велта" (с.Коробчине, Новомиргородський район) працівник отримав травму через падіння вагона. Потерпілий помер в лікарні.

На ТОВ "Елгран" (с.Соколівське Кіровоградський район), ТОВ "Бантишівський щебінь" (м. Новоукраїнка), ТОВ "Заваллівський графіт" (с. Завалля, Гайворонський район) працівники травмувались при роботі на верстаті з розпилювання каменю, під час падіння на даху залізничного вагону внаслідок ураження електричним струмом та через зміщення труби відповідно.

На Новокостянтинівській шахті ДП "Схід ГЗК" ( с. Олексїївка, Маловисківського району) виробничі травми сталися внаслідок падіння з драбини та контакту з металевим канатом, на Інгульській шахті ( с. Неопалимівка, Кіровоград) державного підприємства – внаслідок дорожньо-транспортної пригоди під час доставки працівників на роботу та під час закидання самостава, на Смолінській шахті (с. Смоліне, Маловисківський район) – через падіння працівника.

Аналіз показав, що на підприємствах спостерігається низька організація і недостатній контроль з боку відомчого нагляду щодо забезпечення безпечного ведення робіт, а особливо - попередження виникнення небезпечних ситуацій. Найбільше працівники травмуються через організаційні причини (55%), психофізіологічні – 36%; технічні – 9%.

Нагадаємо, що на залізничних коліях Кропивниччини з початку року загинуло двоє людей.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter