На Кропивниччині члени дільничної комісії виправляли протокол під ОВК

В Олександрівському районі близько опівночі спостерігачі ОПОРИ зафіксували переписування протоколу членами ДВК під ОВК

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

В окрузі № 102 (центр – місто Знам’янка) члени дільничної виборчої комісії №350532, що в селі Яснуватка переписували протокол в приміщенні окружної виборчої комісії.

Відповідну ситуацію зафіксували спостерігачі ОПОРИ. Члени ДВК підтвердили, що вносять правки у протокол. Спостерігачі за даним фактом написали заяву в поліцію.

Згідно з п. 1 ст. 91 Закону України "Про вибори народних депутатів України" дільнична виборча комісія на своєму засіданні складає два протоколи про підрахунок голосів за формами, встановленими Центральною виборчого комісією не пізніш як за двадцять два дні до дня голосування.

За підробку або незаконне виготовлення, використання або зберігання незаконно виготовлених чи підроблених виборчих документів (виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, про підсумки голосування на виборах чи референдумі, про результати виборів або референдуму та інших документів, які відповідно до законодавства відносяться до виборчих документів) передбачена кримінальна відповідальність – частина 2 статті 158 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у Кропивницькому мешканця центру для безпритульних забули внести у списки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook