ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кропивниччині депутата облради оштрафували за несвоєчасне подання декларації

За матеріалами, складеними громадськими активістами, прокуратура області перевіряє причетність депутатів обласної та місцевих рад до корупційних діянь

Depo.
16 травня 2018 13:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Зокрема, активна така співпраця з представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем".

За наслідками судового розгляду трьох протоколів про адміністративні правопорушення стосовно вимог фінансового контролю відносно депутата обласної ради судом ухвалено рішення – депутата визнано винним та застосовано щодо нього стягнення у виді штрафу.

Також є рішення суду по розгляду адмінпротоколів щодо двох депутатів Гайворонської міської ради. Депутатів визначно винними у порушенні вимог фінконтролю та застосовано стягнення у вигляді штрафу.

За березень-квітень за матеріалами наданими представниками цієї організації складено 12 адміністративних протоколів за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) щодо депутатів та посадовців місцевого самоврядування.

Окрім того, за повідомленнями руху проти політичної корупції розпочато досудові розслідування у шести кримінальних провадженнях за ознаками злочину, передбаченого за декларування недостовірної інформації.

Довідка: порушення вимог фінансового контролю - це несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані, також стаття 172-6 стосується подання завідомо неправдивих відомостей.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter