UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині майже повністю перемагає партія "Слуга народу"

В регіоні перемагає президентська партія "Слуга народу" та чотири з п'яти її кандидатів-мажоритарників 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на ЦВК.

На Кропивниччині перемагає партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу". Вона лідирує на всіх п'яти округах.

Також на чотирьох з п'яти округів перемагають мажоритарними, які йдуть у парламент від цієї політсили. Виключення – округ №102. Тут лідирує самовисуванець Олесь Довгий.

 

Що відомо про мабутніх нардепів, - Depo.Кропивницький зібрав досьє. 

Олександр Дануца. Народився 29 сiчня 1980 року в місті Мала Виска на Кропивниччині. Має вищу освіту. Є генеральним директором ТОВ "Прайм-Тайм" та членом політичної партії "Слуга народу". Дануца також проживає в Кропивницькому. У парламент йде від "Слуги народу". Був депутатом міської ради Кропивницького, балотувався в мери обласного центру. Програв із незначним відривом. Дануца мав відношення до різних політичних сил, в тому числі до Блоку "Наша Україна" та до партії Наталії Королевської. Від цих політсил йшов у Верховну Раду у 2002 та 2012 роках відповідно.

Ігор Мурдій. Народився 8 серпня 1982 року в місті Новоукраїнка Кропивниччини, проживає в обласному центрі. Освіта вища, директор ПП "Тек Центр". Керував райавтодором та кропивницьким КП "Трест зеленого господарства". Безпартійний, йде від партії "Слуга народу". 

Юрій Кузбит. Народився 29 березня 1977 року в місті Івано-Франківську, проживає в Києві. Освіта вища, директор ТОВ "Адвокатська група "Прецедент". Безпартійний, йде у парламент від ПП "Слуга народу". Попри такий скромний опис, якщо забити ім'я та прізвище цього адвоката в "Гугл", пошуковик видасть чимало результатів. Серед іншого стає зрозуміло, що адвокат, а точніше, його партнери, ймовірно, можуть мати певний інтерес на аграрній Кропивниччині – принаймні в такому контексті він згадується в новинах. 

Олесь Довгий. Народився 1 листопада 1980 року в місті Києві, освіта вища. Безпартійний, проживає в Києві, самовисуванець. На місцевих виборах 2006 року Довгий пройшов до Київської міської ради від Блоку Леоніда Черновецького. Був секретарем столичної міськради (2006—2011). Народний депутат України, обраний по №102 округу. Входить до складу депутатської групи "Воля народу".

Олег Воронько. Народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ Кропивниччини, освіта вища. Тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Світловодськ. Йде в Раду від ПП "Слуга народу". Має сторінку на "Фейсбуці", де рекламує себе і політсилу президента. Активно приймає участь у місцевих заходах території.

Нагадаємо, що на Кропивниччині проголосували менше 50% виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook