На Кропивниччині начальниця поштового відділення "позичила" бюджетні кошти

Начальницю відділення поштового зв’язку визнали винною у привласненні 22 тисяч гривень

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Гайворонським відділом Новоукраїнської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення в судовому розгляді кримінального провадження за фактом вчинення злочину у бюджетній сфері.

Зокрема, за обвинуваченням начальника міського відділення поштового зв’язку Центру обслуговування споживачів обласної дирекції ПАТ "Укрпошта" у привласненні бюджетних коштів.

Під час судових слухань прокурором доведено що обвинувачена вчинила привласнення, розтрату чужого майна, яке перебувало у її віданні та підроблення офіційного документа, таким чином заволодівши бюджетними коштами на суму понад 22 тис. грн.

Вироком Ульяновського районного суду, особу визнано винною за ч.1, ч.3 ст. 191, ч.1, ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді п'яти років позбавленням волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади на підприємствах державної сфери власності строком на два роки.

Одночасно, за наявності кількох обставин, які пом’якшують покарання, та з урахуванням добровільного відшкодування завданого збитку, засуджену звільнено від відбування покарання з встановленням випробувального терміну тривалістю два роки.

Нагадаємо, що підприємець з Кропивниччини приховав від податківців 6 млн гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький