На Кропивниччині не вистачає майже 4 тисяч членів ДВК

У всіх п'яти округах області не вистачає кандидатів у члени дільничних виборчих комісій

На Кропивниччині не вистачає майже 4 тис…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

У п'ятницю, 12 квітня, минув останній термін внесення до ОВК подань щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій від кандидатів у президенти. 

Кожен з кандидатів мав забезпечити для великих виборчих дільниць  - по вісім осіб, для середніх виборчих дільниць – по сім осіб, для малих виборчих дільниць – по шість осіб.

На Кропивниччині кандидат у президенти Володимир Зеленський на більшість дільниць вніс достатню кількість кандидатур у члени ДВК. Кандидат у президенти Петро Порошенко вніс всього по дві-три кандидатури у члени ДВК  замість перебачених законом шести-восьми. "При недостачі членів ДВК від кандидатів,  комісія формує склад ДВК за поданням голови відповідної виборчої комісії на підставі пропозицій членів ОВК. В даній ситуації це буде складно зробити через стислі терміни та масштаби "недостачі"  – до чотирьох тисяч осіб. Відповідно, формування ДВК увизначений законом термін, до 15 квітня включно – може бути ускладнене", - зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Зоя Лебідь.

Найбільша кількість кандидатур у члени ДВК не вистачає у ТВО №100 (центр – Бобринець). Тут комісія повинна знайти  і оформити через подання 1008 осіб.

Нагадаємо, що ЦВК затвердила 70 членів окружних комісій на Кропивниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook