UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині пенсійний фонд у суді хотів "віджати" у жінки "зайві" тисячі

Пенсійний фонд нарахував жительці Малої Виски більше семи тисяч "зайвих" гривень, мотивуючи це тим, що при отриманні пенсії жінка надала неправдиві відомості

На Кропивниччині пенсійний фонд у суді х…

Про це Валентина Задорожна розповіла під час пресконференції у центрі безоплатної правової допомоги, передає Depo.Кропивницький.

Жінка звернулася до Маловисківського бюро безоплатної правової допомоги з питанням про відшкодування пенсійних виплат. Жінка отримувала пенсію з Маловисківського об'єднаного управління пенсійного фонду. Працівники фонду виявили переплату пенсії у розмірі більше семи тисяч гривень та вимагали повернути ці кошти. Потім управління пенсійного фонду подалу судовий позов про відшкодування суми.

У бюро безоплатної допомоги склали заперечення на позовну заяву і представляли інтереси жінки у суді. Заперечення ґрунтувалося на сттаті Цивільного кодексу, яка свідчить, що не підлягають поверненню добросовісно набуті заробітна плата та пенсія. Маловисківський районний суд відмовив пенсійному фонду у позові. Таким чином пенсіонерка не повертала 7 тис. 445 грн. Рішення районного суду залишив без змін і апеляційний суд області.

Валентина Задорожна також повідомила, що такі випадки непоодинокі: мовляв, у районному пенсійному фонді їй сказали, що місцеві шахтарі часто повертають "зайве" і не сперечаються. Підвищену пенсію після перерахунку жінка отримувала більше року. Найбільше ж колишню викладачку училища обурило те, що, за словами працівників фонду, вона нібито надала до фонду неправдиві відомості про зарплату та стаж. Тому вона звернулася до бюро і питання владнали в суді.

Зараз жінка отримує кошти без помилкової надбавки.

Нагадаємо, ООН вважає, що виплата пенсій мешканцям окупованого Донбасу об'єднає Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook