UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокуратура арештувала 50% прав захопленого рейдерами комунального підприємства

Упереджено спробу рейдерства в сфері комунальної власності у Світловодську

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу прокуратури області.

Знам’янською місцевою прокуратурою забезпечується процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження за ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 206-2 КК України за фактами зловживання повноваженнями державним реєстратором та протиправного заволодіння часткою Світловодської міської ради у статутному капіталі одного зі спільних підприємств у Світловодську.

Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів упереджено внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства.

Під час досудового розслідування за клопотанням прокуратури накладено арешт на 50% (3,9 млн грн) корпоративних прав, внесків до статутного капіталу спільного підприємства із забороною вчинення будь-якого роду змін до статуту, статутного капіталу, даних про керівництво юридичної особи, забороною проведення державними реєстраторами будь-яких реєстраційних дій та коригування раніше проведених.

Досудове розслідування триває та перебуває на контролі прокуратури області. "Правоохоронними органами області й надалі проводитиметься системна робота щодо ефективної протидії рейдерству в регіоні", - зазначають у прокуратурі. 

Нагадаємо, на "Світловодськпобут" стверджують, що міська рада добровільно віддала свою частку у приватні руки.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook