На Кропивниччині провели в останню путь 16-річну Діану Хріненко
Неповнолітню дівчину, яка пішла у центр села Суботці на святкування Дня незалежності і потім безслідно зникла, розшукували майже рік
- Кропивницький
-
27 липня 2019 09:18
Поховання відбувалося у селі 26 липня, передає Depo.Кропивницький з посиланням на "Сьогодні".
Тіло 16-річної Діани декілька місяців тому знайшли прикопаним у полі. Вбивцю дівчини поліцейські шукають вже майже рік.
Прощалося зі школяркою все село. Місцеві жителі налякані, бо вбивці Діани досі не знайшли. "Можливо, він зараз у нас тут, на похоронах присутній", – говорить вчителька Діани Світлана Григорівська. "Я навіть зараз гуляти на вулицю не ходжу, я дуже сильно боюсь", – зізнається подруга Діани Оксана Бабанюк.
Рік тому Діана Хріненко пішла з друзями відзначати День незалежності. Додому не повернулася. Діана зникла, не дійшовши додому тільки сотню метрів. Сусіди чули крик, але не надали йому значення. А на ранок побачили на землі плями крові.
Шукали школярку всім селом. Тільки навесні, коли тракторист виїхав орати поле, натикнувся на жахливу знахідку – прикопані частини тіла.
У те, що це може бути їхня дочка, Олександр і Олена Хріненки відразу не повірили. Лише після трьох експертиз, в тому числі і ДНК, прийняли неминуче. "Ми не вірили. А ви б повірили?", – каже батько Діани Олександр Хріненко.
Батьки, з чиєю дочкою так жорстоко розправилися, кажуть, що не заспокояться, поки вбивцю не покарають. "Все поки що таємниця слідства. Я сподіваюся, що ми доб'ємося справедливості", – говорить мама Діани Олена Хріненко.
У поліції майже за рік розслідування – жодного підозрюваного. "Конкретних осіб немає. Дійсно, ми проводимо перевірку певних осіб і їх чимало, які представляють інтерес для слідства. Вони перевіряються і або підтверджується їхні алібі або факт того, що вони не причетні, або в подальшому ми продовжуємо їх відпрацьовувати", – говорить заступник начальника слідчого управління ГУ НПУ в області Тарас Тарасенко.
У справі про вбивство Діани Хріненко призначено майже 100 додаткових експертиз. Ще встановлюють, чи було зґвалтування дівчини.
Якщо винних знайдуть, за жорстоке вбивство школярки вони можуть сісти за ґрати на 15 років.
Нагадаємо, працівники поліції не припиняли пошуки неповнолітньої дівчини.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 11:06Троє людей, з яких двоє дітей, загинули внаслідок отруєння чадним газом на Кіровоградщині
- 14:21На Кіровоградщині зіткнулися військовий та пасажирський автобуси
- 08:20Нічний обстріл пошкодив залізницю: в "УЗ" розповіли, як ходитимуть поїзди
- 07:35Окупанти вночі вдарили по критичних об'єктах Кіровоградщини
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 11:03Військо РФ атакувало критичну інфраструктуру на Черкащині та Кіровоградщині
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 08:21У ніч на 14 жовтня окупанти вдарили по енергетиці на Кіровоградщині. Рух низки потягів змінено
- 22:02У складі ЗСУ з’являться кіберсили
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
Сектор

