На Кропивниччині реконструюють аварійну дамбу

У Благовіщенську розпочали реконструкцію дамби, що сполучала східну та західну частини населеного пункту

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної державної адміністрації.

Дамба, що сполучала східну та західну частини Благовіщенська, була важливим місцевим транспортним коридором, а також складовою автомобільної дороги міжрайонного значення.

"Зараз, автомобільне сполучення між двома частинами міста здійснюється через Йосипівку, а це додаткових 12 кілометрів", - відзначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко під час робочої поїздки до Голованівського, Благовіщенського та Гайворонського районів.

Зважаючи на аварійність окремих конструкцій дамби та ймовірність виникнення надзвичайної ситуації було прийнято рішення про реконструкцію цієї гідротехнічної споруди.

Розпорядником коштів по проведенню реконструкції даного проекту є управління капітального будівництва облдержадміністрації. Протягом 2018 року виготовлено та затверджено проектно-кошторисну документацію. Вартість її виготовлення разом із вартістю ремонтних робіт склала 1,5 млн грн. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища по частині об’єкту "Реконструкція окремих конструктивних елементів водопропускної споруди на р. Синиця по вул. Заводська в м. Благовіщенське".

У другій декаді червня поточного року розпочато будівельні роботи, які продовжуються по сьогоднішній день. "Плануємо реконструювати дамбу, дорожнє покриття і відновити рух транспорту у третьому кварталі", - зазначив після спілкування із керівництвом підрядної організації Коваленко.

Як відзначалось, під час реконструкції було виявлено необхідність проведення додаткових будівельних робіт, які не можна було передбачити під час виготовлення ПКД. Коваленко також доручив управлінню капітального будівництва ОДА обрахувати об'єм фінансового ресурсу, що потрібен для фінансування у повному об’ємі всіх необхідних робіт і запуску у третьому кварталі рух автотранспорту.

Нагадаємо, що реконструкція арки в Кропивницькому триває: рейки вкладені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький