На Кропивниччині ремонтують більше 30 доріг обласного значення

Завершуються ремонтні роботи на дорогах обласного значення – на перехідних об’єктах минулого року, які реалізовуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

На 33 із 35 таких об’єктів роботи планують виконати до 7 липня (загальна сума 68 мільйонів гривень), ще на двох об'єктах поки тривають тендерні процедури, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Зазначені дороги в Благовіщенському, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам'янському, Кропивницькому, Компаніївському, Маловисківському, Новгородківському, Новоархангельському, Новоукраїнському, Новомиргородському, Петрівському, Устинівському районах та в Кропивницькому і Олександрії.

Керівникам цих територій посадовець доручив особисто перевірити хід і якість виконання робіт на об’єктах та повідомити про результати профільний департамент ОДА.

На 21 об'єкті підрядником є Кіровоградоблавтодор, тому Сергій Коваленко під час наради дав доручення керівництву забезпечити виконання робіт до першого липня цього року.

Нагадаємо, що на Кропивниччині відновили ремонт ще однієї ділянки дороги на Миколаїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький