На Кропивниччині роботодавці потребують понад 140 водіїв

Водіям в області пропонують зарплату понад 10 тисяч гривень

На Кропивниччині роботодавці потребують…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласного центру зайнятості.

За інформацією обласного центру зайнятості на Кропивниччині не вистачає професійних водіїв.

Роботодавці області потребують 142 працівників за професією "водій автотранспортних засобів". Їх готові взяти на роботу такі підприємства як КНП "Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги",ТОВ "ПФК", 18-а Державна пожежно-рятувальна частина УДС України з надзвичайних ситуацій в області, ПРАТ "Кіровоградобленерго" та ін.

"Наразі в області існує значний попит на професійних водіїв. Роботодавці готові водіям платити за роботу від "міні малки" до 10 тисяч гривень. Таку заробітну плату вони вказують під час подання вакансій", – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Наталія Борисова.

Наприклад, ПРАТ "Кіровоградська транспортна компанія" платитиме водієві 7тисяч гривень на місяць, а ТОВ "Мирон Транс" запрошує водія з оплатою праці 10 000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, дальністю здійснюваних поїздок, стажем роботи та матеріальною відповідальністю за вантаж.

Актуальними є вакансії для водіїв практично у всіх районах області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, що у мерії Кропивницького є вільними три вакансії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook