Яєчний омлет з зеленкою: Як на Кропивниччині селяни рейдерів проганяли (ВІДЕО)

З села Луганка Петрівського району селяни вигнали рейдерів - представників нещодавно створеного "клона" місцевої агрофірми "Маріампольська"

Про це у "Фейсбуці" повідомив директор Петрівської телестудії Сергій Андрусенко, передає Depo.Кропивницький.

Інцидент трапився у вівторок, 15 травня. Селяни, які є пайовиками агрофірми "Маріампольська", заявляють, що їх ошукали, утворивши фірму-двійника на папері.

В'ячеслав Лоскутов працівник СВК "Агрофірма Маріампольська" каже: "У мене немає пайової частки, але у моєї матері є. Ми тут відстоюємо інтереси народу і пайовиків агрофірми, бо нас незаконно хочуть розірвати та знищити".

На відео видно, як більше двох сотень людей оточили джип та облили зеленкою та яйцями приїжджих, яких називають рейдерами. Під крики "Геть загарбники" та "Ганьба" вони залишили село.

Володимир Титаренко, якого автор відео називає "ставлеником рейдерів" та керівником фейкової агрофірми, намагається заспокоїти людей. Селяни ж у свою чергу погрожували вивезти його з села.

Нагадаємо, що керівник сільськогосподарського виробничого кооперативу "Агрофірма Маріампольська" Костянтин Міщанін заявив, що постраждав від незаконних реєстраційних дій ще у квітні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький