UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині штрафують мисливців, які ігнорують законодавство

До початку сезону 2019/20 років в області заборонено полювати

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на обласне управління лісового та мисливського господарства.

Представники державної лісової охорони постійно проводять заходи з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

З початку року представниками державної лісової охорони в мисливських угіддях проведено 430 рейдів з участю 1155 чоловік та виявлено 19 випадків порушень правил полювання. Громадянами сплачено штрафів на суму 4 165 грн.

Основною причиною порушень є недотримання громадянами ст. 14 Закону України "Про мисливське господарство", а саме здійснення полювання без наявності визначеного переліку документів.

До нього віднесено посвідчення мисливця; щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин; дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

За відсутності хоча б одного із зазначених документів накладається штраф: на громадян у розмірі від 102 до 1020 грн, на посадових осіб - від 510 до 1530 грн.

Нагадаємо, що на Київщині браконьєри, незважаючи на нерест, виловлюють рибу.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook