На Кропивниччині та Черкащині подорожчає проїзд в електричках

В межах чотирьох областей обслуговування Одеської залізниці встановлять вартість проїзду за новими тарифами

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Одеської залізниці.

Тарифи буде збільшено відповідно до існуючих у середньому на 15,2% по території виробничого підрозділу "Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень" у межах Херсонської області (починаючи з 7 червня 2019 року) та по територіях виробничих підрозділів "Шевченківська дирекція залізничних перевезень" та "Знам’янська дирекція залізничних перевезень" у межах Вінницької, Черкаської областей та Кропивниччини (з 11 червня 2019 року).

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 грн на перших 5 км до 50 грн на 320 км залежно від дальності поїздки. Проїзд для дітей віком від шести до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості повного квитка.

Повідомляється, що вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністраціями Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Херсонської областей і визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів.

Нагадаємо, залізничники повідомили про зміни у графіку руху електричок через ремонт арки у Кропивницькому. Раніше Укрзалізниця пояснила зміни у маршрутах, доки Кропивницький буде "закритий" для потягів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький