UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині телемедицина об'єднала 144 медичних пункти

В області впроваджують телемедицину у 123 сільських лікарських амбулаторіях з 5 пунктами здоров’я, 21 центральну районну лікарню та 100 бригад екстреної медичної допомоги

На Кропивниччині телемедицина об'єднала…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.

У регіоні проект дистанційної телемедичної діагностики та консультування передбачає інформаційне об’єднання функціонуючих за принципом екстериторіальності та обласні медичні заклади (у т.ч. 2 реперфузійних центра (м.Кропивницький, м.Олександрія), оснащених сучасним агіографічним медичним обладнанням.

На Кропивниччині програма стартувала у лютому нинішнього року, об’єднавши у єдину телемедичну систему 5 сільських лікарських амбулаторій із числа 18 новозбудованих. Зараз для 11 Центрів ПМСД із 21 вже придбано 75 комплектів, поставлено і використовується – 47. Транспорте питання також частково було вирішене у нинішньому році - придбали 50 нових автомобілів для лікарів первинної мережі.

На першому етапі було запроваджено консультування з фахівцями обласних медичних закладів за напрямами "кардіологія", "ендокринологія", "пульмонологія", "алергологія" та "дерматологія", а по мірі збільшення числа телемедичних пристроїв, поступово почали залучати фахівців з ЦРЛ. На даний час зареєстровано 51 фахівець-консультант. Проведено 283 телемедичних консультацій з лікарських амбулаторій, що вже обладнані телемедичними пристроями. В структурі консультацій кардіологічні складають 66%, дерматологічні – 13%, ендокринологічні – 11% і пульмонологічні з алергологічними – 10%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook