ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Кропивниччині триває ремонт державної автодороги Т-24-01 (ФОТО)

У Новомиргороді ремонтують автошлях державного значення

Depo.
8 листопада 2018 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Новомиргорода.

Через місто проходить державна автодорога Т-24-01. У межах Новомиргорода до неї входять відрізки вулиць Соборності, Євгена Присяжного, Андрія Гурічева, Миколи Зерова, Транспортної та Бродських загальною протяжністю у 6,3 кілометри.

Навантаження на цьому напрямку велике – увесь транзитний великоваговий транспорт, через відсутність об'їзних шляхів, проїжджає по цих вулицях. У квітні 2018 року, з державного бюджету було виділено 9 млн грн для капітального ремонту Т-24-01 у межах Новомиргорода.

Обласна державна адміністрація оголосила тендерну процедуру на виконання робіт. В результаті виконавцем визначено облавтодор. Всі підготовчі роботи закінчено, ремонт розпочато.

Як повідомляє підрядна організація, роботи заплановано провести у стислі терміни. Для цього, окрім фахівців та обладнання місцевого підприємства, залучать техніку з інших регіонів області.

Також міська рада направила клопотання до обласної державної адміністрації та обласної ради, щодо виділення з державного бюджету коштів на закінчення ремонту інших частин головної магістралі міста.

Нагадаємо, що на Кропивниччині за додаткові 50 млн грн ремонтують відрізок дороги на Миколаїв.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter