UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині триває ремонт державної автодороги Т-24-01 (ФОТО)

У Новомиргороді ремонтують автошлях державного значення

На Кропивниччині триває ремонт державної…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Новомиргорода.

Через місто проходить державна автодорога Т-24-01. У межах Новомиргорода до неї входять відрізки вулиць Соборності, Євгена Присяжного, Андрія Гурічева, Миколи Зерова, Транспортної та Бродських загальною протяжністю у 6,3 кілометри.

Навантаження на цьому напрямку велике – увесь транзитний великоваговий транспорт, через відсутність об'їзних шляхів, проїжджає по цих вулицях. У квітні 2018 року, з державного бюджету було виділено 9 млн грн для капітального ремонту Т-24-01 у межах Новомиргорода.

Обласна державна адміністрація оголосила тендерну процедуру на виконання робіт. В результаті виконавцем визначено облавтодор. Всі підготовчі роботи закінчено, ремонт розпочато.

Як повідомляє підрядна організація, роботи заплановано провести у стислі терміни. Для цього, окрім фахівців та обладнання місцевого підприємства, залучать техніку з інших регіонів області.

Також міська рада направила клопотання до обласної державної адміністрації та обласної ради, щодо виділення з державного бюджету коштів на закінчення ремонту інших частин головної магістралі міста.

Нагадаємо, що на Кропивниччині за додаткові 50 млн грн ремонтують відрізок дороги на Миколаїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook