На Кропивниччині троє випускників "завалили" перше ЗНО через мобільні

Область приймала ЗНО з математики, яке пройшло загалом успішно

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 16 пунктів тестування, 11 з яких розміщені в Кропивницькому, три - в Олександрії, два - в Голованівську.

У роботі було задіяно 231 аудиторія, в яких проходили тестування 3750 випускники, що склало 97,1% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 3862 учнів).

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.

Під час проведення ЗНО було зафіксовано три випадки наявності у двох абітурієнтів мобільного телефону та одного навушників. Абітурієнти були вилучені з аудиторії та втратили можливість здачі даного предмету.

23 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Працюватиме 32 пункт тестування: 13 в Кропивницькому, п'ять - в Олександрії, по два у Знам’янці, Світловодську, Новоукраїнці, Новомиргороді, Благовіщенську, Долинській, Голованівську.

Читайте також: ЗНО 2019: Що треба знати про тестування

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький