На Кропивниччині у лікарні знайшли купу агітматеріалів, а в госпіталі - заважали роботі спостерігача

В обласному госпіталі для ветеранів війни спостерігачі зафіксували три порушення 

На Кропивниччині у лікарні знайшли купу…

Про це під час Марафону у день виборів повідомила Любов Лук’янцева з Асоціації "Громадські ініціативи", що є партнером зі спостереження Комітету виборців України, передає Depo.Кропивницький

 

На 99-му окрузі у Кропивницькому, на багатьох дільницях виявили плакати про кандидатів, складені на столі і один плакат зверху – за кандидата чи партію. Дільницю №350911 на цьому ж окрузі відкрили з запізненням на 15 хвилин, о 08:15.

 

На дільниці у школі №19 комісія залишила у сейфі по 364 бюлетені з кожного виду виборів. "Наш спостерігач був на підготовчому засіданні. Згідно з Законом, всі бюлетені мали бути роздані членам комісії. У сейфі жодного бюлетеня не мало бути", - сказала Любов Лук’янцева та додала, що так ці бюлетені так і залишилися в сейфі.

 

В обласному госпіталі для ветеранів війни у Кропивницькому зафіксували три порушення. Представник поліції був у приміщенні дільниці, а не поруч з нею. Спостерігачу КВУ забороняли робити фото та вимагали покинути дільницю. Після того, як поліціянт прийшов, розібрався у ситуації та законодавстві, зйомку дозволили. Окрім цього, виборцям допомагали проголосувати лікарі, а не інші виборці, як передбачено законодавством.

 

У Кропивницькому, на 99 окрузі, на дільниці №864 зафіксували спробу не видати виборчий бюлетень виборцю з вадами зору. "Бо комісія сказала, що йдіть в лікарню беріть довідки", - зказала очільниця ГО. Після втручання спостерігача, інший виборець допоміг пролосувати цьому чоловіку.

 

На 102 окрузі на спецдільниці №812 у палатах лікарні знайшли багато листівок від мажоритарників та партій. Листівки почали вилучати під час голосування.

 

А у селі Веселівка, дільниця № 350253  на сотому окрузі, була спроба проголосувати без паспорта та за пенсійним і водійським посвідченням.

 

Нагадаємо, що у день виборів поліція Кропивниччини зафіксувала 17 заяв про можливі порушення.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook