UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кропивниччині у суді розглядають справу про рейдерське захоплення теплопідприємства

Прокуратура протидіє рейдерському захопленню частки підприємства вартістю 45 млн грн, що належить територіальній громаді Світловодська

На Кропивниччині у суді розглядають спра…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу прокуратури області.

Знам’янська місцева прокуратура у судовому порядку вимагає визнання протиправними та скасування реєстраційної дії державного реєстратора однієї із селищних рад області та здійсненого запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Внаслідок цих дій Світловодську міську раду протиправно виключено з переліку учасників спільного теплогенеруючого підприємства у Світловодську із часткою 50% у статутному капіталі та визначено єдиним учасником підприємства жителя Полтавської області.

Так, державний реєстратор у липні 2019 року за заявою керівника теплопідприємства всупереч вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" під виглядом виправлення неіснуючої технічної помилки фактично провів реєстрацію змін до відомостей про розмір статутного капіталу, часток у ньому, складу учасників без визначених Законом підстав та за відсутності необхідних документів. Водночас, наявність у міської ради 50% частки у статутному капіталі підприємства не є технічною помилкою.

Довідково: 50% частки Світловодської міської ради у статутному капіталі даного підприємства складається із п'яти майнових комплексів котелень, транспортних засобів, іншого обладнання. Згідно з експертним висновком ринкова вартість лише зазначених комплексів котелень складає 45 млн.грн. На даний час, Господарським судом області вказаний позов прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі, застосовано заходи забезпечення позову щодо заборони вчинення реєстраційних дій, будь-якого роду записів про зміни до статуту, статутного капіталу, переліку засновників (учасників), часток кожного із них, керівництва підприємства, коригування раніше проведених реєстраційних дій.

Нагадаємо, що про рейдерське захоплення, яке сталося у Світловодську стало відомо всередині серпня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook