На Кропивниччині відновили ремонт траси на Полтаву

На трасі М-22 "Полтава-Олександрія" у межах Кропивниччини ремонтуватимуть 5 км покриття

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу САД в області.

Дорога ремонтується в рамках Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Минулого будівельного сезону розпочали ремонт дороги М-22 "Полтава-Олександрія".  Розпочали від Олександрії у напрямку Полтави і оновили покриття на майже 9-кілометровому відрізку.

З 24 червня ремонт відновлено – підрядник узявся за фрезерування покриття та планування узбіч. Зараз в роботі відрізок протяжністю п'ять кілометрів. Загальна протяжність дороги по області - 36,9 км.

Під час поточного середнього ремонту на дорогах державного значення проводиться укріплення конструктивних шарів шляхом холодної регенерації, далі вкладається вирівнюючий шар асфальтобетону і верхній шар покривається щебенева-мастиковим асфальтобетоном.

Також в проекті укріплення узбіч, облаштування майданчика для зважування транспорту, оновлення дорожніх знаків та нанесення розмітки. Всі роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг області за рахунок коштів державного бюджету.

Нагадаємо, що після майже десятилітньої перерви біля Бобринця відновили роботи з реконструкції дороги Н-14 "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький