На Кропивниччині виявили три авто з перебитими номерами

Працівники сервісних центрів МВС виявили три проблемні автомобілі

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Регіонального сервісного центру МВС.

До територіального сервісного центру в Олександрії звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля ЗІЛ. У результаті перевірки з’ясувалось, що табличка з номером шасі закріплена не в умовах заводу-виробника.

До того ж сервісного центру звернувся ще один чоловік з питання перереєстрації автомобіля ГАЗ. У результаті перевірки з’ясувалось, що первинний номер кузова змінений. Номер кузова залили металом, а потім кустарно нанесли в іншому місці новий.

До територіального сервісного центру МВС Малої Виски звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля ЗАЗ. У результаті перевірки з’ясувалось , що ідентифікаційний номер кузова автомобіля змінювався шляхом видалення номерної деталі з первинним номером кузова та вварюванням на її місце номерної деталі з іншого транспортного засобу.

Про ці факти повідомили працівників Олександрійського та Маловисківського відділу поліції ГУ НП в області. Поліція затримала ці автівки.

Уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі–продажу та перереєстрації авто, під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем НДЕКЦ МВС. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі. Щоб не витрачати час у черзі, рекомендують реєструватись в електронну чергу.

Нагадаємо, що кропивницькі патрульні знайшли зниклу автівку Infiniti.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький