UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Лелеківці люди змушені за годину виходити з дому, щоб "влізти" у маршрутку

У годину пік жителям мікрорайону Лелеківка у Кропивницькому неможливо зайти у громадський транспорт, тому вони мусять виходити з дому за годину-півтори

На Лелеківці люди змушені за годину вихо…

Про це повідомила місцева жителька Юлія Козлікіна, передає Depo.Кропивницький з посиланням на телеканал UA:Кропивницький.

"Якщо нам на восьму, то треба за годину півтори виходити. 116-го маршруту не вистачає", - говорить жінка та додає, що з дітьми неможливо виїхати. Інша жителька додає, що 116-й та 130-й автобуси трохи рятують ситуацію, а в "трійку", шостий та 15-й взагалі неможливо потрапити, через те, що люди зайшли ще у селищі Молодіжному.

Перевізник Дмитро Вінницький, що обслуговує третій маршрут, говорить, що інтервал має бути 12 хвилин. Але маршрутки затримуються, бо багато часу стоять у заторі в бік Полтавської. За його словами, маршрутки можуть відставати на 10-20 хвилин в залежності від дорожньої ситуації.

У міській раді Кропивницького обіцяють покращення вже за тиждень, коли відкриють арку. "У зв'язку з тим, що планується запуск Арки, ми знову спрямуємо туди комунальний та транспорт приватників. Це нам дозволить скоротити інтервал руху і ми перевеземо більшу кількість людей", - говорить начальник управління транспорту Віктор Житник.

Нагадаємо, що арку відкриватимуть 20 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook