UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На лікування учасників АТО з бюджету Кропивницького виділили більше 700 тис. грн

На лікування учасників АТО та членів їхніх родин з міського бюджету Кропивницького використано 718,5 тис.грн

На лікування учасників АТО з бюджету Кро…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

У Кропивницькому учасники антитерористичної операції, звільнені в запас, демобілізовані, поранені учасники АТО та сім'ї загиблих, померлих учасників антитерористичної операції в повному обсязі отримують медичну допомогу в заклади охорони здоров'я міста.

Кошти на лікування передбачені Комплексною програмою підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил в східних областях України та членів їх сімей на 2017–2019 роки. Про це повідомила начальник лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров'я міської ради Тетяна Заболотня.

На виконання заходів програми та забезпечення соціального захисту учасників АТО медичними закладами міста у 2019 році використані кошти у розмірі 718,5 тис. грн. Фінансування було спрямоване на забезпечення продуктами харчування, лікарськими засобами, акушерської та гінекологічної допомоги, щорічного медичного обстеження і диспансеризацію, безкоштовного зубопротезування та лікування стоматологічних захворювань, безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування. "У закладах охорони здоров’я комунальної власності міста функціонує 27 ліжок для ветеранів війни, – зазначила Тетяна Заболотня. – Вартість одного ліжко-дня при стаціонарному лікуванні даної категорії населення, враховуючи членів сімей, складає: по медикаментам – 43,24 грн, по харчуванню – 18,95 грн".

За інформацією начальника відділу, із січня по листопад 2019 року 1535 членів сімей учасників антитерористичної операції отримали амбулаторне лікування та 531 стаціонарне. Під наглядом медичних працівників центрів первинної медико-санітарної допомоги перебувають 1072 дитини учасників антитерористичної операції та 34 дитини, батьки яких загинули. У 2019 році 1470 дітей отримали амбулаторне лікування, 123 – стаціонарне, 5 – санаторно-курортне та 108 дітей оздоровилися в таборах. "Базовим закладом для надання медичної допомоги учасникам бойових дій, в тому числі й учасникам АТО, є обласний госпіталь для ветеранів війни. Психологічну допомогу учасники АТО отримують у Центрі медико-психологічної реабілітації, який діє при обласному госпіталі та у психологів Центру медико-психологічної допомоги на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", – зауважила Тетяна Заболотня.

Нагадаємо, у хірургії кропивницької лікарні швидкої допомоги зроблять ремонт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"