На околиці Кропивницького повикидали рештки забитої худоби
Залишки великої рогатої худоби та будівельне сміття виявила міська спецінспекція на околиці обласного центру
- Кропивницький
-
23 вересня 2019 11:45

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на трансляцію у "Фейсбуці" міської ради.
Могильник виявили на околиці Масляниківського кладовища, поруч знаходиться житловий сектор. "Виявили голови великої рогатої худоби. Сморід неймовірний", - повідомив керівник міської спецінспекції Андрій Максюта та додав, що рештки могли викинути зі скотобійні. Безхатні собаки вже розтягнули рештки забитої худоби по усьому пустирю. Відповідно до законодавства, такі відходи мають утилізувати лише на спеціальних підприємствах.
Також поруч викинули будівельні відходи. Спецінспекція повідомить про ситуацію Держпродспоживслужбу.
Нагадаємо, що на Кропивниччині корова провалилась у яму.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39На Кіровоградщині 22 посадовцям повідомлено про підозру у розтраті грошей і зловживанні владою
- 00:04Сербські партизани виявилися не по зубах: срібний призер УПЛ припинив виступи в єврокубках
- 22:27Скандал у Белграді: Українській команді заборонили вийти на поле з прапором нашої держави у офіційній грі єврокубка ФОТО
- 11:39Під атакою ворога опинилося пожежно-рятувальне депо у Кропивницькому ФОТО
- 03:47Російські БПЛА вночі масовано атакували Кропивницький
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 11:03На Кіровоградщині знешкодили термобаричну бойову частину ворожого БпЛА вагою понад 50 кг ФОТО
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим проєктом у межах співпраці України та США
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"