На посадовицю з мерії Кропивницького напали

Вона звернулась до правоохоронних органів і написала заяву про напад

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

В четвер, 19 липня, втретє заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосіна з мешканцями вулиці Семена Тютюшкіна. На зустріч було запрошено представників головного управління житлово-комунального господарства міської ради, підрядного підприємства та проектантів.

На початку зустрічі громадяни передали заступнику очільника міста підписи, якими вони засвідчують своє небажання будівництва по їхній вулиці дороги шириною 7 метрів, проте вони погоджуються на ширину у 6 метрів.

Мосін пообіцяв подбати про благоустрій на Тютюшкіна: " Коли ми відкриємо вулицю – будуть прибрані всі хащі, з'явиться зовнішнє освітлення, газонна частина, викладені плиткою тротуари та під'їзди до будинків, ви подивитесь на вулицю зовсім по-іншому".

Заступник мера налякав присутніх тим, якщо мешканці протестуватимуть і надалі, то депутати можуть проголосувати за рішення перевести кошти на будівництво дороги на іншу вулицю

Після вимірювань та роз'яснень і квартальна, і значна частина мешканців вулиці Тютюшкіна висловись за реалізацію даного проекту будівництва дороги, повідомили в прес-службі. Проте були і ті, які продовжили виступати проти подальшого будівництва. Своє незадоволення вони висловили у грубій фізичній формі. Як стверджує заступник керівника ГУ ЖКГ Юлія Яндович, вона стала жертвою нападу однієї із мешканок даної вулиці. Посадовець звернулась до правоохоронних органів і написала заяву про напад. Наразі ведуться слідчі дії.

Нагадаємо, що у мерії Кропивницького обіцяють, що на вулиці Тютюшкіна не буде вантажівок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький