На Великдень у Кропивницькому біля храмів чергуватимуть "швидкі"

У міськраді обласного центру розпорядилися забезпечити подовжений рух громадського транспорту в локації,  де розташовані великі Храми

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

У міській раді Кропивницього відбулося засідання комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації. Обговорювали проведення Великодніх свят у Кропивницькому.

 Мер обласного центру Андрій Райкович звернувся до керівників правоохоронних органів, аби ті забезпечили тісну комунікацію з керівниками релігійних громад, з настоятелями Храмів щодо дотримання громадського порядку у святкові дні.

"Управління транспорту, має забезпечити подовжений рух громадського транспорту, особливо в мікрорайони, де розташовані великі Храми, – наголосив Райкович. - Обов'язково необхідно також перевірити стан зовнішнього освітлення навколо релігійних споруд, благоустроїти території".

Комісія також рекомендувала  забезпечити 28 квітня біля Храмів, де потоки людей будуть масовими, чергувати карет "швидкої допомоги", аби, в разі необхідності терміново надавати необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, що в Кропивницькому проводять Великодні майстер-класи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький