Невеликим райцентрам Кропивниччини виділили 59 млн грн з держбюджету

Малі міста і селища області отримають більше 59 мільйонів гривень з державного бюджету за рахунок субвенції

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Регіонального відділення Асоціації міст України.

Благовіщенське, Вільшанка, Гайворон, Новоархангельськ, Новомиргород, Онуфріївка, Новгородка, Олександрівка, Петрове та Устинівка отримають додаткові кошти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Готуючись до XV Українського муніципального форуму, асоціація провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. АМУ зверталася до Уряду та нагадала про прохання терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. В результаті рішення було ухвалено.

Завдяки співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено. 59 мільйонів 128 тисяч 319 гривень - такою є точна сума, що надійде територіям області.

Найбільше - 11 мільйонів 714,214 гривень має отримати Гайворонська міська рада Найменше - 2 мільйони 768,713 гривень отримає бюджет селища Устинівка. Обсяг субвенції вираховувався відповідно до кількості населення території. В організації також надали таблицю з сумою субвенції кожному з десяти райцентрів.

Нагадаємо, що за приєднання до міста Кропивницький проголосували більше 1200 жителів селища Нового.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook