Нові автобуси курсуватимуть у Кропивницькому з 10 серпня

Десять нових автобусів, що розподілені на три маршрути, курсуватимуть містом після 10 серпня

Про це під час прес-конференції повідомив начальник міського управління розвитку транспорту і зв'язку Олександр Вергун, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

"В офіційному віснику міської ради "Вечірня газета" 6 липня оголосили конкурс на перевезення пасажирів. Термін подачі документів триває до 20 липня і на 9 серпня заплановане проведення конкурсу", - повідомив Олександр Вергун.

Він додав, що всі автобусні маршрути для обслуговування мешканців обласного центру запроваджуються виключно на конкурсній основі відповідно до законодавства.

Олександр Вергун також зазначив, що маршрути громадського транспорту розроблялись відповідно до правил безпеки перевезення пасажирів, і автобуси мають право курсувати лише тими дорогами, де це дозволяє дорожньо-транспортна мережа.

Про це він сказав у зв'язку з тим, що практично в останній момент деякі жителі Новомиколаївки почали вимагати, щоб автобуси №46 їздили не вулицею Краснокутського, а тими вулицями, де взагалі не дозволяється рух громадського транспорту, тим більш - габаритного.

Нагадаємо, що міськрада оприлюднила, за якими маршрутами їздитимуть нові автобуси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький