UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Очільник Кропивниччини підписав договір про співпрацю з нідерландською компанією

Голова ОДА Андрій Балонь і керівник нідерландської компанії "Black Swan Holding LTD" Ір Роланд Піпер підписали договір про співпрацю

Очільник Кропивниччини підписав договір…

Про це повідомляє пресслужба ОДА, інформує Depo.Кропивницький.

Підписанти домовились працювати в галузі сільського господарства та альтернативної енергетик і збудувати завод з виробництва біоетанолу.

"Основне завдання моєї команди – створити сприятливий інвестиційний клімат в області. Переконаний, що підписання меморандуму з нідерландськими партнерами дозволить найближчим часом залучити інвестиції у регіон і сприяти наповненню бюджету всіх рівнів. І найважливіше, це створить передумови для вертикального інтегрованого аграрного бізнесу, який включає в себе вирощування продукту та його кінцеву переробку, що призведе до збільшення доданої вартості на кожному етапі діяльності", – розповів Андрій Балонь.

Згідно положень меморандуму, ОДА в рамках повноважень регулюватиме питання, пов’язані з будівництвом заводу з виробництва біоетанолу на Кіровоградщині, та надаватиме консультативну допомогу для успішної реалізації проєкту. Зі свого боку компанія "Black Swan Holding LTD" буде займатися вирощенням кукурудзи і запуском виробничих потужностей з її переробки на біоетанол. Це сприятиме збільшенню доданої вартості економіки, розвитку інфраструктури та соціальної сфери.

"Сподіваємось, що зможемо стати хорошими інвестиційними партнерами, створити нові робочі місця для її мешканців, а також внести свій вклад у освіту. Дякуємо за цю можливість", – відзначив Ір Роланд Піпер

Довідково:

Компанія "Black Swan Holding LTD" є сімейним інвестиційним бізнесом. Розробка їх проєктів здійснюється на території Королівства Нідерланди та інших країн. Проєкт з виробництва біоетанолу був розроблений в 2016 році спільно з американською компанією "Marquis Energy".

Біоетанол – це етанол, який отримують у процесі переробки рослинної сировини для використання в якості біопалива або паливної добавки. Біоетанол, на відміну від нафти, вважається однією з форм використання поновлюваних джерел енергії. Його можна виготовляти з кукурудзи, картоплі чи цукрової тростини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"