Очільник ОДА прокоментував скандал у кропивницькій філії ДНМУ

Сергій Кузьменко закликав правоохоронні органи пришвидшити розслідування подій у філії Донецького медичного університету

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

"Декілька років тому ми з величезним задоволенням прихистили університет у обласному центрі, надали технічні можливості, і, якби знову стояв вибір, чи потрібно це робити, абсолютно ствердно сказав би, так - потрібно. Адже, роблячи такі кроки, ми мали єдину мету – отримати ще більше лікарів, яких в області не вистачає. За останні чотири роки ми інвестувавши сотні мільйони гривень в охорону здоров'я області, модернізували лікарні, придбали нове обладнання, автотранспорт. Безумовно, щоб все це успішно функціонувало, нам потрібні лікарі. Прикро, що у декого були інші цілі, розбіжні з прагненням обласної та міської влади. Хтось передбачав, що створить собі можливість, щоб "нагріти руки", - наголосив Сергій Кузьменко. Звертаючись до правоохоронних органів керівник області закликав "раз і на завжди дати по руках людям, які не розуміють, що таке інтерес країни, її імідж, честь і совість, а бачать перед очима лише доларові купюри".

"Цьому потрібно покласти край. Знаю, що робота вже робиться. Але просив би пришвидшитись, щоб суспільство отримало відповідь на те, як діятимуть правоохоронні органи у випадках, коли хтось безсоромно займається шахрайством," - зазначив Сергій Кузьменко.

"Не моя справа розслідувати, хто, кому, що перераховував і хто, куди кошти не доплатив. Для цього є правоохоронна система. Тому прошу - негайно дати оцінку подіям в університеті. Злодії мають знаходитись у в'язниці, а люди, які прийняли рішення пов'язати з Україною студентські роки повинні отримати бажану освіту".

Нагадаємо, що СБУ клопотатиме про відсторонення ректора медвишу у Кропивницькому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #скандал