"Олександрія" перемогла "Маріуполь" з мінімальним рахунком

Сьогодні, 24 лютого, гра "Олександрія" - "Маріуполь" пройшла на стадіоні "Ніка" і завершилася перемогою господарів 1:0

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Мою Олександрію".

На матч зібралося мало глядачів. У першому таймі холодно було не тільки на глядацьких трибунах, а й на полі.

Якщо "Маріуполь" намагався атакувати, то "Олександрія", незважаючи на домашній матч, зосередилася тільки на обороні.

Не виключено, що Шаран відчуває дискомфорт після попередньої поразки від "Сталі" і випадання з першої шістки чемпіонату, тому поставив за мету просто не програти. Тим більше, що істотно результат гри нічого не вирішував, шлях до першої шістки вже недосяжний, а в плей-ауті у "Олександрії" нормальні позиції.

У другому таймі після перерви "Олександрія" стала грати цікавіше, з'явилися атаки і небезпечні для суперника епізоди, які завершилися перевагою підопічних Володимира Шарана.

Гол у сітку суперника забив новачок "Олександрії" Гліб Бухал на 88 хвилині.

Наступний тур, останній в першій частині чемпіонату, "Олександрія" зіграє проти "Зірки" на виїзді. Дербі пройде у Кропивницькому в суботу, 3 березня, початок о 14:00.